Главная » Статьи » Музыкальные конкурсы и фестивали » Фабрика зірок

Визначилися фіналісти другої української фабрики зірок

23 листопада у прямому ефірі нового канала визначилися фіналісти другої української фабрики зірок.

 

 «Фабрику зірок» по праву вважають одним із найуспішніших форматів  у світовому телеефірі. Концепцію «Star Academy» (саме така оригінальна назва проекту) придумала голландська компанія Endemol. Але першою країною, у якій показали шоу, стала Франція. Там «Академія зірок» стартувала 20 жовтня 2001 року. А двома днями пізніше аналогічне шоу за назвою «Operation Triunfo»(«Операція Тріумф») з'явилося в ефірі Іспанії.

 

Перша «Фабрика зірок» стала голосною подією на українському телебаченні. Не дарма проект одержав премію «Телезірка» у номінації «Прем'єра року». 

Такого шоу в Україні дійсно до Нового каналу ніхто не робив. Спеціально для проекту був обладнаний величезний (більше 1,5 тисяч кв. метрів) ангар, де звели двоповерховий Зоряний будинок із усіма комунікаціями. На кастингах, що пройшли в п'ятьох містах, журі прослухало кілька тисяч претендентів. З них були відібрані всього 16 учасників – вісім юнаків і вісім дівчат, які осягали тонкощі шоу-бізнесу під керівництвом досвідчених викладачів.

 

Друга «Фабрика зірок» значно відрізняється від Першої. 

Як обіцяли творці, проект став ще яскравіше і грандіозніше. Адже зібрана команда професіоналів вже не перший рік у шоу-бізнесі. Окрім «Нового», над другою «Фабрикою зірок» працює компанія «Стар Медіа», що створила у свій час знамените шоу «Танці з зірками». Музичним продюсером ”Фабрики зірок 2” є Наталя Могилевська. А яскраві шоу на суботніх концертах створюють найталановитіши режисери-постановники Олена Коляденко та  Алан Бадоєв.   

Кастинги Другої української «Фабрики зірок» пройшли в Києві, Харкові, Одесі, Донецьку, Львові та Дніпропетровську.

 

16 Фабрикантів оселились у «Зірковому будинку» на початку вересня.

Це були:

Анастасія Востокова  (Харків)
Кіра Шайтанова  (Харків)
Аліса Тарабарова (Херсон)
Вадим Олійник  (Чернівці)
Ліна Міцуки   (Харків)
Борис Апрєль  (Крим)
Денис Деканін  (Макіївка)
Максим Барських  (Київ)
Володимир Дантес

Вадим Олійник (Харків)
Регіна (Одеса)
Марк Савін  (Київ)
Ганна Мухіна (Дніпропетровськ)
Олена Виноградова (Київ)
Кара Кай  (Київ)
Влад Дарвін (Київ)
Гурген  (Київ)

Щосуботи, одразу після концертів «Фабрики зірок2» кандидатів на «виліт», визначало компетентне журі, у складі: Голова правління «Нового каналу», Керівник «Русского радіо»”, Головний редактор журналу «ТелеСемь», та Генеральний продюсер телеканалу М1.

Одразу після оголошення номінантів на «виліт», одного з «фабрикантів» рятували педагоги на чолі із Наталею Могилевською.

Другого номінанта на «виліт» рятували самі «фабриканти» віддавши свої голоси за одного із трьох претендентів на «виліт».
 
Після «педагогічного» та «фабричного» порятунку залиша
лося двоє номінантів. Хто кращий вирішували глядачі на протязі тижня, за допомогою смс-повідомлень та дзвінків. Кандидат на «виліт», що набирав меншу кількість смс-повідомлень та дзвінків, після суботнього концерту, залишав проект назавжди. 

До фіналу дійшли:

Аліса Тарабарова
Борис Апрєль
Влад Дарвін  
Реґіна
 Та дует у складі:
Володимир Дантес 
Вадим Олійник

Хто з фабрикантів отримає головний приз 100 000 доларів визначать телеглядачі під час фінального концерту, що відбудеться 29 грудня.Источник: http://MYZTABLOID
Категория: Фабрика зірок | Добавил: admin (24.11.2008)
Просмотров: 5236 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 4.7/7
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]