Главная » Статьи » Top » Концертные площадки

10 наилучших концертных площадок мира

10 найкращих концертних майданчиків (Essortment)
Фото Опис
 Медисон-сквер-гарден, Нью-Йорк, США

1. Медисон-сквер-гарден, Нью-Йорк, США

 

Медисон-сквер-гарден носить титул найвідомішої спортивної та концертної арени у світі, і на це поважне ім’я MDS має цілковите право. Найвідоміші та найблискучіші зірки виступали й виступають тут. Спортивний комплекс – місце проведення міжнародних змагань із кількох видів спорту. На сцені Медисон-сквер-гарден відбувались концерти таких легендарних зірок, як «Лед Зеппелін», Елвіс Преслі, Френк Синатра, Біллі Джоел, Елтон Джон, Боб Марлі та інші.
 

 Стадіон Вемблі, Лондон, Великобританія

2. Стадіон Вемблі, Лондон, Великобританія


Стадіон Вемблі – найголовніший і найповажніший стадіон англійського футболу. Він став легендарним символом видовищних футбольних матчів на міжнародному рівні. Славетні зірки спорту забивали голи у ворота Вемблі. Легенди світової музики виступали на цьому стадіоні, збираючи величезні натовпи прихильників. 
 

 Сіднейська опера, Сідней, Австралія

3. Сіднейська опера, Сідней, Австралія


Сіднейська опера відома у світі не тільки завдяки зіркам світового рівня, які колись давали концерти в її стінах, а й через свою нестандартну архітектуру. Зовнішній вигляд опери став символом Сіднея, та й усієї Австралії. 
 

 FESTHALLE, Франкфурт, Німеччина

4. FESTHALLE, Франкфурт, Німеччина


Одна з найбільших концертних арен Німеччини – Фестхол у Франкфурті, де часто проходять важливі міжнародні спортивні та музичні події. Приміщення концертного залу може вмістити понад 15 тис. фанів. 

 

 SLANE CASTLE, графство Міт, Ірландія

5. SLANE CASTLE, графство Міт, Ірландія


На зелених ірландських схилах мирно спав серед мальовничих краєвидів такий собі старовинний замок. Так і залишився б він архітектурним шедевром, замком-музеєм, якби не став місцем проведення грандіозних фестів, концертів, змагань. Природний амфітеатр замку може розмістити 100 тис. людей. Тут давали концерти Мадонна, Девід Боуї, Боб Ділан, Роббі Вільямс, Браян Адамс, Брюс Спрінгстін.
 

 RED ROCKS AMPHITHEATRE, Колорадо, США

6. RED ROCKS AMPHITHEATRE, Колорадо, США


Колись цей амфітеатр вважали одним з семи див світу, а сьогодні це один із найдивовижніших концерт-холів світу. Кам’яні монолітні скелі – це стіни концертного залу. Дивовижна природа та органічне поєднання сучасних технологій з краєвидом – головні принади цього амфітеатру.
 

 RED ROCKS AMPHITHEATRE, Колорадо, США

7. Палац Спорту Берсі, Париж, Франція


Побудований для проведення спортивних заходів палац зміг вмістити 17 тис. фанів «Скорпіонс», які дали в «Берсі» свій концерт. Від тої пори, тобто з 1984 року, «Берсі» – не лише місце проведення міжнародних спортивних змагань, а й улюблене місце зустрічі з шанувальниками зірок усіх рівнів та музичних напрямів. 
 

 Палац Спорту Берсі, Париж, Франція

8. MANCHESTER EVENING NEWS ARENA, Манчестер, Великобританія


В 2007 році Манчестерська M.E.N була вп’яте проголошена найбільш відвідуваним місцем проведення культурних заходів. За минулий рік було продано 1 млн. 245 тис. 196 квитків на концерти й шоу, які відбулись у Манчестрі. 
 

 Ер-Канада-центр, Торонто, Канада

9. Ер-Канада-центр, Торонто, Канада


Архітектура будівлі дозволяє не тільки зібрати під дахом більше 19 тис. відвідувачів, а й забезпечує прекрасну акустику для проведення концертів. Саме тому Ер-Канада-центр – не тільки палац спорту, а й концертний зал.
 

TOKYO DOME, Токіо, Японія

10. TOKYO DOME, Токіо, Японія


Місцеві мешканці називають цей унікальний витвір архітектурного мистецтва «Великим Яйцем», адже повітряна стеля-оболонка дійсно нагадує яйце. Проте не слід ставитись до цієї будівлі з гумором, бо це «яйце-райце» може вмістити 55 тис. глядачів і подарувати незабутні враження від спортивних та музичних заходів.
 

Довідка: Essortment – це інтернет-сайт, який розміщує статті, зібрані з усього Інтернету тисячами редакторів. Критерії роботи працівників ресурсу – достовірність, якість і стислість.

Сайт належить PageWise, Inc. – американській компанії, що володіє ще кількома схожими ресурсами й ставить за мету надавати інтернет-користувачам ґрунтовну інформацію з різноманітних галузей знань.

Категория: Концертные площадки | Добавил: paparazzi (09.08.2008)
Просмотров: 2014 | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]