Главная » Статьи » Музыкальные конкурсы и фестивали » Детское Евровидение

Вікторія Петрик змусила всю Європу співати українською мовою!
Вікторія Петрик змусила всю Європу співати українською мовою!
На Дитячому Євробаченні – 2008 перемогли маленькі грузини з простою пісенькою про бджілок.

  

777

 23 листопада Європа визначила переможця престижного Конкурсу Дитячої Пісні «Євробачення -2008». Ними стали маленькі виконавці з Грузії, які заспівали простеньку і дуже дитячу пісеньку про бджілок «Бзз». Три наймолодші учасники Конкурсу ще раз довели, що головне для перемоги – бути дитиною. Адже, глядачі окрім вокальних даних, оцінюють ще і те, наскільки виконавці відповідають формату проекту.

777

З незначним відривом у 19 балів, друге місце посіла українська виконавиця Вікторія Петрик з драйвовою піснею «Матроси». «Я перемогла! І не важливо, що я посіла лише друге місце. Особисто для мене і моєї команди це велике досягнення, адже, за три роки, які Україна бере участь у Дитячому Євробаченні  такого результату ще жоден представник не досягав! А Грузія перемогла лише тому, що вони наймолодші учасники Конкурсу. І, щоб вони не сильно засмучувалися, їм віддали перемогу. Я повертаюся на Україну з гарним настроєм і бажанням ще краще працювати. Хто знає, може я виграю інше Євробачення, але вже доросле!», - розповіла Вікторія Петрик одразу після концерту.

 

За новими правилами Європейською Мовної Спілки переможець конкурсу визначався шляхом змішаного голосування – 50  відсотків визначили глядачі, інші 50 – кваліфіковане журі. І якщо глядачі віддали за грузинів 154 бали, а за Віку – 135, то журі майже одноголосно вирішило віддати перемогу українській виконавиці.

777


Фінальний концерт Дитячого Євробачення – 2008 відвідав головний спонсор та меценат української учасниці Петро Порошенко з родиною. Як розповів прес-службі Петро Олексійович: «Просто не можливо не підтримувати таких дітей, як Вікторія. Маленька обдарована дівчинка, яка має абсолютний напір, яка не соромиться, яка знає чого вона хоче, яка бачить ціль та іде до неї. Я дуже виважено підхожу до свого особистого втручання в такі масові шоу, але Дитяче Євробачення – це той Конкурс, який доводить, що якщо ти талановитий, якщо ти віриш в себе і свої сили, не дивлячись навіть на те, що ти дитина, ти подолаєш всі перепони. Багатьом дорослим треба вчитися у цих маленьких учасників. Має бути більше людей, які б долучалися до цього важливого проекту, адже левова частина доходів від проведення Дитячого Євробачення іде на ЮНІСЕФ. І коли ти можеш долучитися до масштабної акції, метою якої є допомогти дітям, які залишилися без підтримки в усьому світі, ти відчуваєш, що робиш велику справу. Україна в черговий раз довела всьому світу, що вона є провідна європейська держава. Ми багаті на талановитих, красивих, цілеспрямованих дітей. В нас гарне майбутнє».

  

 

Наступного року Дитяче Євробачення прийматиме Україна. Восени 2009 до Києва з’їдуться маленькі  зірочки з усієї Європи і ми зможемо наживо побачити шалений драйв найталановитіших співаків і співачок, які ще тільки починають свою творчу кар’єру, але точно знають, як заспівати так, щоб заздрили не тільки однолітки, а і дорослі.

  

 

«Друге місце – це гарний результат. Дитяче Євробачення – це справжнє свято дитинства. Подивіться на цих дітей, вони обдаровані, в них палають очі, вони приїхали сюди, щоб проявити себе, щоб заявити всьому світу, що вони є! Перший Національний підтримує цей престижний і неймовірно популярний Конкурс, бо ми розуміємо, як це важливо для України. Якщо ви слідкуєте за розвитком подій на Конкурсі Євробачення взагалі, то бачите, що за той недовгий час, як наша країна почала брати участь, ми досягли високих результатів. І це доводить лише одне: Україна довела, що ми – талановита, обдарована, розумна нація. І не потрібно доказів, достатньо подивитися на Вікторію  Петрик, якій підспівував весь зал, не дивлячись на те, що вона співала українською мовою», - розповів керівник делегації Національної телекомпанії України перший віце – президент Роман Недзельський.

 

Дитяче Євробачення закінчилося, маленькі зірочки разом зі своїми делегаціями полишають гостинний Кіпр. Але вже в наступному році Україна відкриє двері для них – маленьких, але дуже талановитих і пісенних!

До зустрічі на Дитячому Євробаченні - 2009 в Києві!

Генеральний партнер Дитячого Євробачення - 2008        645


Офіційний партнер Дитячого Євробачення - 2008
            234

 

 

 

Зоя Льовіна, Кіпр, Дитяче Євробачення–2008

Спеціально для Першого Національного

    
 
Читати також:
 


Источник: http://1tv.com.ua/euro/childeuro/euronews/08/11/23/13/52.html
Категория: Детское Евровидение | Добавил: admin (24.11.2008)
Просмотров: 1754 | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]