Главная » Статьи » РАДИО и ТЕЛЕВИДЕНИЕ

«Весна в большом городе» - праздник для женщин
 
У суботу 13 березня о 20:30 дивіться прем'єру концерту "Весна у великому місті", спільний проект телеканалу "Інтер" і "Студії квартал 95". Філіп Кіркоров, Микола Басков, Сосо Павліашвілі, Сергій Звєрєв, Антон Макарський, група "Корни", гурт "Друга Ріка", Павло Зібров, Віталій Білоножко виконають особливі пісні - "жіночі", над якими заради такої нагоди "попрацювали" автори "Студії Квартал 95" і адаптували їх для виконання чоловіками.

Заради прекрасних дам заспівали не лише професійні співаки, а й актори - Олександр Головін, Артем Терехов, Анатолій Хостікоєв; спортсмен Василь Вірастюк; танцівник Влад Яма; телеведучий Олексій Мочанов і навіть політики Нестор Шуфрич і Євген Червоненко!

Для концерту були обрані найпопулярніші і улюблені усіма пісні, наприклад, Микола Басков виконав пісню "Леди Совершенство" з фільму "Мері Поппінс, до побачення", Філіп Кіркоров - пісню Алли Пугачової "Без меня тебе, любимый мой", Сергій Звєрєв - пісню Йолкі "Мальчик-красавчик", Антон Макарський - пісню Ірини Дубцової "О нем".

- Я сам вибрав цю пісню, тому що мені імпонує творчість Іри Дубцової, і особливо ця композиція. Пісня "О нем" - це щире і глибоке освідчення у коханні чоловікові. Щоправда хлопці зі "Студії Квартал 95" трохи переробили текст для мене, і тепер це освідчення у коханні чоловіка жінці, - каже актор і співак Антон Макарський. - Виконати цю пісню я погодився одразу, не вагаючись. Більш того, вважаю за честь заспівати її, та ще й у таке свято. І зважаючи на зміст цієї пісні, хотів би побажати кожній жінці зустріти людину, яка за нею піднялась би в небо, впала у прірву, а якщо треба, то знехтувала своєю гордістю і пішла б лише за нею однією!

А ось для Сосо Павліашвілі пісню обирали "квартальники", щоправда, вибором хлопців співак залишився задоволеним. Що не дивно, адже гарячому грузинському чоловікові дісталася пісня гарячої української дівчини Світлани Лободи "Постой, мужчина!", яка у виконанні Сосо звучала, як "Постой, дивчина!".

- Я цілком довіряю таланту хлопців зі "Студії Квартал 95". Пісня, яку вони обрали для мене, лише в черговий раз мене у цьому переконала, - сказав співак Сосо Павліашвілв. - Мені приємно, що хлопці відчули у мені потенціал виконати пісню такої сексуальної артистки, як Свєта Лобода. І я радію від того, що мій номер просто "підірвав" залу.

Деякі зірки вирішили не виступати сольно, а об'єднатись у дуети і навіть тріо. Наприклад, хлопці-кадети Олександр Головін і Артем Терехов виконали пісню Міккі Ньютон - "Белые лошади", Нестор Шуфрич і Володимир Гришко "запалювали" під "Джага-Джага" Каті Лель. Євген Червоненко і Олексій Мочанов у костюмах гонщиків виконали пісню гурту "NikitA" "Руки у руля", Василь Вірастюк, Влад Яма і Євген Кошовий у смугастих трико влаштували танці під хіт гурту "Блестящие" - "За четыре моря". А ось Сосо Павліашвілі, Філіпу Кіркорову і Миколі Баскову одного виходу на сцену виявилося замало. Вони вирішили продовжити задоволення і собі, і глядачам і виступали ще раз, але вже в якості "діамантового складу" гурту "ВІА Гра", виконавши пісню "Бриллианты".

- У ролі "білявки" - володар найсильнішого голосу нашої естради Микола Басков. У ролі "чорнявої" - запальний грузин нашої естради - Сосо Павліашвілі, а у ролі "руденької" найбільш філіпістий - Філіп Кіркоров! - жартував ведучий концерту Володимир Зеленський, представляючи зіркову трійцю.

Як виявилося, співати разом співакам настільки сподобалось, що вони не відмовились би виступити у такому складі на "Євробаченні". Ось лише визначитись, яку країну вони представлятимуть, зіркова трійця так і не змогла. "Ми можемо і від Болгарії, і від Грузії, і від Росії і навіть України! - жартували співаки. Але, так і не визначившись, вирішили: "Напевно, доведеться від Євросоюзу".

Ведучими вечора стали Володимир Зеленський і популярний актор Леонід Ярмольник. Друзі в житті, весла парочка знайшла про що поговорити і зі сцени. Володимир і Леонід жартували наперебій:

Ярмольник: Вова, я как русский человек, хотел сказать...

Зеленський: Извините, я не расслышал. Вы сказали – русский, Леонид Исаакович?

Ярмольник: Да, Вова, русский.

Зеленський: Ну, раз вы русский, значит я украинский...

І звісно, більшість жартів стосувались чудового жіночого свята - 8 березня:

Зеленський: Леонид Исаакович, хочу вас спросить как человека опытного, зрелого. В конце концов, как человека, который сыграл моего отца в фильме "Любовь в Большом Городе"... Каким подарком мне удивить жену восьмого марта? 

Ярмольник: Знаешь, Вова, мой жизненный опыт мне подсказывает, что лучший подарок на восьмое марта – это я сам.

Зеленський: Действительно... То-то она удивится, если я восьмого марта подарю ей Ярмольника.Источник: inter.ua
Категория: РАДИО и ТЕЛЕВИДЕНИЕ | Добавил: admin (03.03.2010)
Просмотров: 1087 | Теги: телевидение, анонс | Рейтинг: 5.0/2
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]